Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Учнівська сторінка | Реєстрація | Вхід

Вислови великих людей

Головна » Статті » Чи знаєте Ви... » Цитати

Цитати Ейнштейна

Жодну проблему неможливо вирішити на рівні, на якому вона виникла.
Тільки ті, хто здійснює абсурдні спроби, здатні досягнути неможливого.
Досконалість засобів і плутанина у цілях — ось що характеризує нашу епоху.
Що за сумна епоха, в якій легше розбити атом, ніж знищити стереотип?
Для мене не підлягає сумніву, що наше мислення протікає в основному поза символами (словами) й до того ж несвідомо.
Єдина по-справжньому цінна річ — це інтуїція!
Шлюб — це спроба створити щось міцне і довготривале із випадкового епізоду!
Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює увесь світ, стимулюючи прогрес, народжуючи еволюцію.
Можна виграти війну, але не мир!
Єдиний розумний спосіб навчати людей — це подавати їм приклад.
Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив’язані до мети, а не до людей або речей.
Є дві безкінечні речі: Всесвіт та людська тупість. Втім… щодо Всесвіту я не впевнений!
Здоровий глузд — це сума стереотипів, здобутих до вісімнадцятирічного віку.
Із честолюбства та відчуття обов’язку не може народитися нічого цінного. Цінності виникають завдяки любові та відданості людям та об’єктивним реаліям цього світу.
Математика — один із найбільш певних способів водити за ніс самого себе.
Міжнародні закони існують тільки у збірках міжнародних законів.
Мир неможливо утримати силою. Його можна тільки досягнути розумінням.
Прагни не до того, щоб досягнути успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс.
Етична поведінка повинна базуватися на симпатії до людей, освіченості та соціальних зв’язках. Релігійна основа тут ні до чого!
Я не знаю, яка зброя використовуватиметься у Третій світовій війні, але у четвертій люди воюватимуть палками і камінням.
Категорія: Цитати | Додав: Alonka (24.10.2012)
Переглядів: 959 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
1 Ольчик
Цитати  і aфорізми
Безглуздо продовжувати робити теж саме і чекати інших результатів.

[/color]
[color=#0000ff]У науковому мисленні завжди присутній елемент поезії. Справжня наука і справжня музика вимагають однорідного розумового процесу.

[/color]
[color=#0000ff]Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює цілий світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію.

[/color]
[color=#0000ff]Всі знають, що це неможливо. Але от приходить невіглас, якому це невідомо - він-то і робить відкриття.

[/color]
[color=#0000ff]Якщо теорія відносності підтвердиться, то німці скажуть, що я німець, а французи - що я громадянин світу; але якщо мою теорію спростують, французи оголосять мене німцем, а німці - євреєм.

[/color]
[color=#0000ff]Є тільки дві нескінченні речі: Всесвіт і дурість. Хоча щодо Всесвіту я не впевнений.

[/color]
[color=#0000ff]Істина - це те, що витримує перевірку досвідом.

[/color]
[color=#0000ff]Наука не є і ніколи не буде закінченою книгою. Кожен важливий успіх приносить нові питання. Усяке розвиток виявляє з часом все нові і більш глибокі труднощі.

[/color]
[color=#0000ff]Націоналізм - дитяча хвороба, кір людства.

[/color]
[color=#0000ff]Ніяка мета не висока настільки, щоб виправдовувала негідні засоби для її досягнення.

[/color]
[color=#0000ff]Освіта - це те, що залишається після того, як забувається все вивчене в школі.

[/color]
[color=#0000ff]Поки математичний закон відображає реальну дійсність, він не точний; як тільки математичний закон точний, він не відображає реальну дійсність.

[/color]
[color=#0000ff]Найнезрозумілішим в нашому світі є те, що він все-таки зрозумілий.

[/color]
[color=#0000ff]Сила завжди приваблює людей з низькими моральними якостями.

[/color]
[color=#0000ff]Тільки ті, хто роблять абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого.

[/color]
[color=#0000ff]Той, хто хоче бачити результати своєї праці негайно, повинен йти в шевці.

[/color]
[color=#0000ff]Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

[/color]
[color=#0000ff]Рівняння для мене важливіше, тому що політика - для цього, а рівняння - для вічності.

[color=#0000ff]Фантазія важливіше знання.

[color=#0000ff]
Код
Я не знаю, якою зброєю вестиметься третя світова війна, але четверта - [quote][/quote]палицями і камінням.

[/color]
[color=#0000ff]Я хочу бути піддано кремації, щоб люди не приходили поклонятися моїм кісткам.

[/color]
[color=#0000ff]Я відчуваю себе настільки солідарним з усім сущим, що для мене байдуже, де починається і де закінчується окреме.