Вітаємо Вас на офіційному сайті Млинківської школи!
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Що робити, коли ви надто різні? - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми... » Кохання і/чи дружба » Що робити, коли ви надто різні? (Ви з вашою коханою людиною не знаходите спільної мови...)
Що робити, коли ви надто різні?
angel-nobodyДата: П`ятниця, 26.10.2012, 10:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Що робити, коли у вас з вашою коханою людиною розходяться думки? Не важливо з якого приводу, важливо, як вийти з цієї ситуації. З одного боку – ви не бажаєте змінювати свою позицію, з іншого – не хочете втратити кохану людину. Як бути?
 
AlonkaДата: П`ятниця, 26.10.2012, 10:52 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 111
Статус: Offline
В будь-якому випадку доведеться чимось жертвувати. Головне в цій ситуації –ЧИМОСЬ, а не кимось. Необхідно йти на компроміс, тільки так ви зможете дипломатично вирішити ситуацію. Не обов’язково поступатися вам, це може зробити ваша кохана людина. Головне, не тиснути на неї(нього), а поступово приводити до висновку, що її(його) думка хибна і її(думку) варто змінити чи, принаймні, переглянути. Рішення, до якого ви дійдете не обов’язково дублюватиме вашу думку. Це може (і повинно) бути щось середнє між вашим бажанням і бажанням вашого опонента (тобто, вашої коханої людини).
 
angel-nobodyДата: П`ятниця, 26.10.2012, 11:04 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є хлопець, якого я дуже сильно кохаю. Він мене теж. Він так говорить і я йому вірю. Але мені не подобається його робота, те, чим він займається. Я попросила його змінити вид діяльності, але він категорично проти. Мовляв, я більше не знайду такої високооплачуваної роботи. Я не знаю, що мені робити? Може поставити його перед вибором: або я, або робота? Але я так боюсь його втратити! Я ж його люблю!!!
 
AlonkaДата: П`ятниця, 26.10.2012, 11:19 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 111
Статус: Offline
Це з категорії вічних питань: на що ти готовий(ва) заради мене?
Quote (angel-nobody)
Може поставити його перед вибором: або я, або робота?

А вам не здається, що це трохи егоїстично? Якщо ти мене любиш, ти повинен(нна)… А може, якщо ви його(її) любите, то маєте якось рахуватися з думкою коханої людини? Може це вам час від часу варто слухати порад своєї половинки, а не керувати нею?..
Він не бажає змінювати місце роботи. Або він тверезо оцінюючи ситуацію розуміє, що зараз це найкращий варіант. Або ж вона(робота) йому подобається і він не хоче займатися чимось іншим, що не лежить до душі… Тут також його можна зрозуміти.
Если мы принимаем людей такими, какие они есть, мы делаем их хуже. Если же мы относимся к ним так, как будто они таковы, какими им следует быть, мы помогаем им стать такими, какими они в состоянии стать.(Гете)

Задумайтесь, над цими словами. Чи варто позбавляти людину уподобань? Можливо, саме ваше розуміння розтопить кригу у ваших стосунках.
Бажаю успіху!!! Поважайте думку оточуючих, тоді і до вашої також будуть прислухатися!
 
angel-nobodyДата: Середа, 14.11.2012, 15:15 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую! Я скористалася вашою порадою і ми з моїм коханим змогли порозумітися. Звичайно, я і зараз не в захваті від його роботи, але він пообіцяв передивитися своє рішення, і змінити місце роботи, коли знайде щось краще. Здається, він дійсно готовий поступатися своїми принципами і йти на компроміс. Це є свідченням його почуттів до мене, чи не так? )))
 
Форум » Спілкування на різні теми... » Кохання і/чи дружба » Що робити, коли ви надто різні? (Ви з вашою коханою людиною не знаходите спільної мови...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024