Тематичні бесіди [2]

У категорії матеріалів: 7

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Свято Першого дзвоника

Виховні години | Переглядів: 380 | Завантажень: 0 | Додав: olena_pivonosboyko | Дата: 29.08.2018 | Коментарі (0)

СЦЕНАРІЙ РОДИННОГО СВЯТА

«З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

Мета:

-  виховувати в учнів шанобливе ставлення до батьків, бабусь, дідусів, членів родини, до вчителів, побуту українського народу;

- виховувати почуття патріотизму;

- формувати в учнів поняття ідеалу в житті, який відповідав би кращим зразкам української народної;

- виховувати в учнів повагу до національних символів, історії  та спадщини народу України.

Виховні години | Переглядів: 615 | Завантажень: 0 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.03.2015 | Коментарі (0)

Зустріч за кавою:

«Приймаємо гостей»

Мета: Розповісти про традиції гостинності в Україні, вчити дітей культурі поведінки в гостях, вчити їх спілкуватися, знаходити вихід з різноманітних ситуацій;

ознайомити дітей з різноманіттям ігор та конкурсів, які можна провести для гостей;

виховувати в учнів доброту, чесність, товариськість;

розвивати у дітей творчу уяву, спостережливість, кмітливість.

Обладнання: завдання до гри «Ромашка», загадки, головоломки.

Хід виховної години

Виховні години | Переглядів: 468 | Завантажень: 0 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.11.2014 | Коментарі (0)

памятка землетрус/pamjatka_zemletrus.pub

Виховні години | Переглядів: 385 | Завантажень: 0 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

Памятка

Виховні години | Переглядів: 383 | Завантажень: 0 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «Учи i поважай ПДР» Мета: перевірити в учнів знання правил дорожнього руху, познайомити з новими правилами; з’ясувати, як учні засвоїли правила безпеки руху велосипедистів, як зрозуміли основні вимоги до руху велосипедистів; навчити оптимально діяти при ДТП, дотримуватися безпеки на дорозі i в транспорті, надавати першу допомогу потерпілим від ДТП; учити поважати правила дорожнього руху; розвивати пам’ять, логічне мислення, уміння міркувати i вдосконалювати власну думку, виховувати почуття вiдповiдальностi за власне й чуже життя i здоров’я.
Виховні години | Переглядів: 1640 | Завантажень: 0 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.09.2014 | Коментарі (0)

Виховна година у формі філософського діалогу
Виховні години | Переглядів: 1117 | Завантажень: 0 | Додав: Alonka | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)